U české společnosti Essens najdete mnoho produktů pro vaši krásu, zdraví i domácnost. Objevte kouzlo klubového nakupování, které vás k ničemu nezavazuje. Registrací do klubu Essens můžete jenom získat! Získejte možnost nakupovat o desítky procent levněji než od distributora společnosti.

Nechcete se registrovat? Nakupte v MyEshop pro neregistrované členy klubu Essens za katalogové ceny.

Parfémy Essens

ESSENS Perfumes vznikají především s důrazem na nejvyšší možnou kvalitu. Naše výroba je certifikována GMP (Good Manufacturing Practice), ISO 9001-2008 a je pod neustálou kontrolou podle nejpřísnějších předpisů a norem Evropské unie. Garantujeme obsah 20 % vonných esencí (éterických olejů), exkluzivně dodávaných jedním z předních světových producentů pro privátní značky společností SELUZ, což zaručuje řadit se k elitě mezi parfémy. Uveďme alespoň zjednodušený postup výroby. Ty nejkvalitnější vonné esence výhradně z přírodních zdrojů se nejprve smíchají s čistým parfumářským alkoholem. Již v této fázi se lišíme od většiny konkurence, protože společnosti vyrábějící na území EU jsou nuceny použitý alkohol denaturovat různými chemickými látkami, což může negativně ovlivnit finální produkt. Výsledná směs se podchladí na teplotu -7 °C a dokonale se přefiltruje, k filtraci jsou používány filtry s jemností 10 mikronů. Parfém pak nejméně 8 týdnů „zraje“v nerezových tancích, aby se mohly všechny složky dokonale spojit. Poté je naplněn do vzduchem čištěných flakónů, vytvořených italskými mistry ve vyhlášené sklářské dílně a nakonec je zabalen do krabičky navržené s důrazem na čistý design. Všechny výrobní kroky podléhají soustavné kontrole kvality a pro výrobu jsou použity výhradně bezchybné materiály. Nabídka zahrnuje 40 dámských a 20 pánských nejprodávanějších vůní, které se pravidelně obměňují. Ve všech 60-ti vůních ESSENS rozšířila sortiment o sprchové gely a ve 40-ti dámských vůních si můžete dopřát i parfémované tělové balzámy, obohacené o hydratační komplex, vitamin E, bambucké máslo, meruňkový a konopný olej, díky kterým bude vaše pokožka nejen voňavá, ale i krásná a zdravá.

SEZNAM VŮNÍ NA VYŽÁDÁNÍ V MÉ FACEBOOK SKUPINCE.

Essens kosmetika colostrum

V průběhu měsíce dubna 2012 spatřila světlo světa tělová kosmetika s colostrem a pleťová kosmetika Colostrum+. Využití colostra v kosmetickém průmyslu nemá dlouhou historii, ale i za poměrně krátkou dobu si získává stále širší okruh zastánců a propagátorů. Přídavek colostra pomáhá hydratovat a regenerovat buňky pokožky, zpomalovat její stárnutí, chrání svrchní část pokožky před celodenním působením nepříznivých vnějších vlivů a v neposlední řadě napomáhá k odstraňování kožních defektů. Účinek kosmetických přípravků obsahujících colostrum lze účinně podpořit současným užíváním colostra ve formě potravinového doplňku. Tato možnost kombinace pouze podtrhuje celistvost účinků colostra na lidský organismus a jeho pozitivní vliv.

Essens dekorativní kosmetika

K podtržení přirozené krásy dívek i žen představila společnost ESSENS začátkem roku 2018 novou produktovou řadu dekorativní kosmetiky ESSENS Beauty. Dlouhotrvající líčidla prémiové kvality vydrží v perfektním stavu po celý dlouhý den a zajistí atraktivní vzhled. Všechny produkty spojuje propracovaná technologie výroby, vysoce krycí schopnost v moderních odstínech. Kosmetika je balena v elegantních krabičkách, je vyrobena bez použití parabenů a také je dermatologicky i oftalmologicky testována. Nabídka zahrnuje dokonalý make-up, který zakryje nerovnosti pleti a sjednotí barevný tón. Matující pudr s ochranným faktorem SPF 15 zafixuje perfektní vzhled a podpoří dlouhotrvající nalíčení. Řasenka maximalizuje objem řas a uhrančivý pohled podtrhnou tužky na oči i obočí. Krásné rty zajistí krémová či matující rtěnka ve spojení s konturovací tužkou, která vykreslí dokonalou linii rtů a zamezí rozmazání. Upravené nehty kvalitním lakem přidají na ženskosti a zvýší atraktivitu. Řada Essens beauty je postupně rozšiřována a již nyní v ní najdete takřka vše, co potřebujete.